reklam

YEREL HABER

SPOR

Post Page Advertisement [Top]

MİLLİ EĞİTİMDE EĞİTİM-BİR SEN YETKİLİ SENDİKA OLMAYA DEVAM ETTİ.  Gemlik ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan  sendikalı üye mutabakat sonuçlarına göre 2019 yılında da yetkili sendika Eğitim Bir Sen oldu.

   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde yapılan tespit toplantısı sonrası  879 sendikalı üyenin 432'sine sahip olan Eğitim-Bir Sen 2019 yılında da yetkili sendika oldu. Yapılan mutabakat sonuçlarına göre sendikalı üye sayıları şu şekilde tespit edildi.

EĞİTİM-BİR SEN 432

TÜRK- EĞİTİM SEN 271

EĞİTİM-SEN  82

EĞİTİM-İŞ 73

TEÇ-SEN 13

ANADOLU-SEN 6

YURT EĞİTİM SEN 1

ÖZGÜR EĞİTİM SEN 1

      Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilcisi Halil Gemici yaptığı açıklamada 2015 yılından itibaren Gemlik'te  yetkili sendika olduklarını belirterek 'Özlük ve özgürlük mücadelemize üye olarak destek olan tüm eğitim çalışanlarımıza,işyeri temsilcisi arkadaşlarımıza, birlikte güzel bir ekip ruhuyla hareket ettiğimiz  Ömer Beki,Ömer Öksüz,Bülent Öztürk,Obam Cemal Bayar,Şuayb Serdaroğlu ve Nurullah Şimşek'ten oluşan yönetim kurulu üyelerime,Kadınlar Komisyonu Başkanım Hacer Semiz ve İl delegemiz İsmail Aydın  ve bütün gönül dostlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum' dedi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

reklam